Bude vám u nás dobře

Protože v Dobřanech je prostě dobře. Překrásná vymazlená vesnička bez plotů a ohrad, obklopená loukami s pasoucími se stády a lesy plnými hub. 

Výlety u nás zvládnete pěšky, na kolech, koloběžkách i na běžkách. Sjezdovky doslova za rohem a přitom bez klasického turistického návalu. 

Apartmán je nově zrekonstruovaný a kompletně nadstandardně vybavený a my se postaráme, aby vám u nás nic nechybělo :-)


Proč jet právě k nám

Pohodlné a bezpečné spaní

U nás nemusíte řešit, že se vám těžko zvyká na cizí postel. Ani to že vám nevyhovuje polštář, čouhají vám nohy z pod peřiny nebo se vám koulejí děti na zem z postelí. 

Spaní je takové, aby si vybral každý: několik druhů polštářů, peřiny 220 cm, nové a pevné matrace, postele ode zdi ke zdi a samozřejmě pro zvídavé starší děti nechybí ani palandy.  Světlo nepropouštějící závěsy jsou samozřejmostí.

Povlečení sušíme na slunci a větru a jen když jsou plískanice, přijde na řadu sušička. 

Pokud hrozí nehoda od menších dětí, jsou vám k dispozici nepromokavé podložky pod prostěradlo, a také náhradní povlečení a deky.

Vybavení do posledního detailu

U nás potřebujete jen svoje oblečení a papučky. Všechno ostatní tu pro vás máme. Jídelní židličky, nočník, prkýnko na záchod pro děti, stupátka, hromady a hromady hraček a knížek, pastelky, panenky i autíčka, stavebnice i koleje. 

V kuchyni najdete všechno - od škrabky, přes vývrtku, kvalitní prkénka a nože, struhadlo, pořádné hrnce, formu na bábovku, až po touster, mikrovlnku, myčku a indukční sporák s troubou. Velká lednice s mrazákem pojme nákup pro všechny hosty. Nezapomněli jsme ani na takové drobnosti jako jsou základní potraviny, čaj, káva, pár plechovek fazolí, olej, koření, pečicí papír, utěrky, tablety do myčky, sáčky do košů... :-)

V koupelně je vám k dispozici obrovský sprchový kout, hračky pro děti, fén, ručníky, toaletní papíry. Nezapomněli jsme ani na pračku a sušičku i s pracím gelem a další čisticí prostředky.  

Absolutní ticho a klid

Naše vesnička je opravdu malá, klidná a trochu stranou od hlavních turistických tras a ubytovacích kapacit Orlických hor. Dohromady nás tu bydlí 130 a tak uslyšíte v noci až ohlušující ticho, narušované jen cvrkáním a kvákáním v létě, praskáním dřeva a vrzáním sněhu v zimě. 

Přes den se připravte na klasický provoz na venkově - kdákání slepic, z povzdálí cirkulárka jak se soused chystá na zimu, sekání trávy nebo sněhová fréza. 

V noci dokonce zhasíná i veřejné osvětlení, takže výhled na nebe neruší vůbec nic a pokud přijedete v srpnu, naskytne se vám úchvatný výhled na perseidy. 

Odpočívejte, čtěte, sněte, koukejte do ohně nebo na nebe, objímejte a nikam nespěchejte. 

Skvělé hodnocení hostů

Než jsme se rozhodli náš apartmán nabízet veřejně, pečlivě jsme otestovali jeho fungování. Nesčetněkrát u nás spaly naše rodiny, nejbližší kamarádi a přátelé a postupně i kamarádi kamarádů. S každou návštěvou se ubytování vylepšovalo, vybavení zdokonalovalo a teď si troufáme říct, že jsme připraveni i na vás. :_) 

Venkovní posezení a gril

Součástí našeho přízemního apartmánu je i veranda s posezením, grilem a ohništěm. Dřevo je naštípané, uhlí připravené, stačí se jen uvelebit, zabalit se do deky když se ochladí, a zaposlouchat se do večerního ptačího koncertu. Aby se děti nenudily, čekají na ně odrážedla a koloběžky různých velikostí a druhů. 

Sauna

Jakmile se ochladí, je vám k dispozici i naše maličká, ale útulná sauna, která sousedí přímo s apartmánem, takže přejdete v županu z odpočívárny rovnou do postele. Prostěradla a měkoučké osušky jsou pro vás připravené. 

Sauna je v ceně pobytu, jen počítejte, že se do ní vejdou současně tak 4-5 lidí. 

© 2022 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!